Elity, s.r.o. | Uživatel: nepřihlášen | Košík: prázdný

Elity,s.r.o. - WiFi obchod.cz

Telefon: +420 777 235 489
Obchodní oddělění: elity@elity.cz
Technická podpora: tech@elity.cz
Technologie 5Ghz | VoIP telefonování | Kamerové systémy | Kabelové sítě | Poplachové systémy
Přihlášení
Oddělení
Výrobci
Informace
E-mailový zpravodaj
Speciální akce
Nový partnerský programNový partnerský program

nabízíme unikátní službu pro monetizaci bezplatných WiFi sítí řízenou z kloudu.  Vychází z principu bezplatného WiFi připojení k internetu, které se stává celosvětově standardem. Všichni očekáváme bezplatné WiFi nejen na veřejných místech a poskytovatelé WiFi sítí hledají nové způsoby, jak bezplatné WiFi zpeněžit. Toto je řešení s použitím sofistikované technologie jako real-time-bidding a sociální média pro pokročilé cílení reklam s generováním maximálního zisku. Umožní společnostem efektivní komunikaci s jejich zákazníky a získávání analytických dat o nich. 

Ve dvou letech se zdvojnásobí počet bezplatných WiFi hotspotů po celém světě. Věříme, že se Česko stane tržním lídrem této vlny. 

 Chcete se aktivně zapojit do této nové unikátní obchodní příležitosti? Ozvěte se nám na elity@elity.cz . Nabízím Vám spolupráci při vlastním využití této služby nebo při získávání nových vhodných provozovatelů WiFi sítí k jejímu nasazení na místech s velkou koncentrací lidí, jako jsou například nemocnice, školní kampusy, stadiony, restaurace, hotely a další místa. Nejtěžší je šířit osvětu mezi potencionálními uživateli a vše vysvětlovat, proto jsem připraven nabídnout Vám i zajímavý podíl na zisku.

Nabízím partnerský program, ve kterém na základě vašich nebo Vámi zprostředkovaných služeb, najdete nový zdroj příjmu. Jsem přesvědčený, že naše spolupráce bude oboustranně prospěšná. Pokud Vás nabídka oslovila, dejte vědět a já Vám zajistím další podrobné informace potřebné pro Vaši úspěšnou práci.

Cena bez DPH: 0,00 Kč
Novinky
POZOR ZMĚNA!!! NOVÉ REKLAMAČNÍ PODMÍNKYPOZOR ZMĚNA!!! NOVÉ REKLAMAČNÍ PODMÍNKY

[3.3.2006] Vážení přátelé s důvodu rychlejšího a přesnějšího vyřizování Vašich reklamací, bychom Vás rádi informovali o novém reklamačním formuláři, který bude muset být přiložen ke každé Vámi uplatňované reklamaci. Pokud tento formulář nebude přiložen u reklamovaného zboží, Vaše reklamace nebude vyřizována do doby doručeníní tohoto formuláře.
Zobrazit celý článek
Nové anténní boxy pro 2,4Ghz a 5GhzNové anténní boxy pro 2,4Ghz a 5Ghz

[7.1.2006] Rozšířili jsem sortiment antén s boxem pro uložení přístupového bodu. WiFi antény jsou určenné pro pásmo 5Ghz a pro 2,4Ghz. Novinkou je také duální box, který obsahuje anténu pro 2,4Ghz (9dbi) a i anténu pro 5Ghz (15dbi). Dále jsem zařadili do sortimentu kompletní anténní box, který obsahuje 18dbi anténu pro 5Ghz, přístupový bod s podporou klient a napajení po ethernetu.
Zobrazit celý článek
Legendární Ovislink WL-1120AP končíLegendární Ovislink WL-1120AP končí

[3.10.2005] Vážení přátele, rádi bychom Vás upozornili, že legendární Ovislink WL-1120AP končí na českém trhu. Pokud toto zařízejí rádi využíváte, doporučujeme předzásobit, protože zásoby na českém trhu se zužují. Jako náhradu doporučujeme využít zařízení Ovislink WL5460AP, které má stejné funkce a podporuje standard 802.11g.
Zobrazit celý článek
Nový partner - ZyxelNový partner - Zyxel

[9.8.2005] Novým strategickým partnerem se stala společnost Zyxel. Jejich produkty patří mezi kvalitní na našem thu. Vyznačují se perfektním dílenským zpracováním a jeji WiFi produkty mají perfektní citlivost. Pokud jste provozovateli bezdrátových sítí jsme ochotni vám poskytnou zajímavé velkoobchodní ceny již od koupi 2 produktů značky Zyxel. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení.
<< předchozí    1, 2
Reklama
Nejprodávanější
Novinky
© 2003-2021 Elity - WiFi obchod : Bezdrátové sítě VoIP Kamerové systemy ShopSys® - aplikace pro internetové obchody

Elity, s.r.o. © 2003-2021
IČO: 61249351 | DIČ: CZ61249351

| elity@elity.cz | Všechna práva vyhrazena |