Elity, s.r.o. | Uživatel: nepřihlášen | Košík: prázdný

Elity,s.r.o. - WiFi obchod.cz

Telefon: +420 777 235 489
Obchodní oddělění: elity@elity.cz
Technická podpora: tech@elity.cz
Technologie 5Ghz | VoIP telefonování | Kamerové systémy | Kabelové sítě | Poplachové systémy
Přihlášení
Oddělení
Výrobci
Informace
E-mailový zpravodaj
Tisková zpráva: Oficiální partner celosvětové komunitní wifi sítě FON

[21.3.2010] Společnost Elity s.r.o. provozující internetový obchod www.wifiobchod.cz se stala oficiálním partnerem mezinárodní komunitní wifi sítě FON pro Českou republiku.
 

Kdo je FON?
Společnost FON je španělská firma finančně a technologicky podporovaná společnostmi Google a Skype. V tuto chvíli FON sdružuje 400 000 přistupových bodů po celém světě, kde se členové této komunity mohou připojit ZDARMA. Cílem projektu je sdružovat až milion přístupových bodů do roku 2010. Členem komunity se může stát každý uživatel, který si koupí wifi router La Fonera a volitelnou část své konektivity na internet nechá sdílet dalším členům nebo za poplatek i nečlenům. Router La Fonera také vytvoří jednu domácí zabezpečenou wifi síť pro osobní používání majitele routeru. Instalace je velmi jednoduchá stačí router připojit za jakýkoliv ADSL router či kabelový modem. Díky úzké spolupraci se společností Skype, byl vyvinut software pro IP telefon od společnosti SMC a mobilní telefony s operačním system Symbian, který umožňuje internetové volaní pomocí skype protokolu přes jakykoli La Fonera router otevřený svým členům.

Společnost Elity s.r.o. věří, že členství ve FON komunitě se stane stejně populární jako ve zbytku světa a tím se otevře členům z České republiky cesta k internetu a internetovému telefonování zdarma jak v naši zemi tak i v zahraničí. Aktuální pokrytí sítí FON naleznete na http://maps.fon.com. Seznam jednotlivých bodů je možné si stáhnout a nahrát i do osobní GPS navigace.

Společnost Elity s.r.o. nabízí mimo La Fonera routeru také IP telefony společnosti SMC a další WiFi produkty a příslušenství dalších renomovaných značek. Pro všechny tyto produkty je poskytována standardní záruka a poradenské služby při výběru a instalaci zakoupených produktů.

Odkaz na stránky komunity: http://www.fon.com

Odkaz na produkt La Fonera: http://www.wifiobchod.cz/La-Fonera-FON-router_g511.html 

Mapa pokryti: http://maps.fon.com/ 

Reklama
Nejprodávanější
Novinky
© 2003-2021 Elity - WiFi obchod : Bezdrátové sítě VoIP Kamerové systemy ShopSys® - aplikace pro internetové obchody

Elity, s.r.o. © 2003-2021
IČO: 61249351 | DIČ: CZ61249351

| elity@elity.cz | Všechna práva vyhrazena |